Nasze publikacje

Tytuł Autor Pobierz
Sprawozdanie z realizacji zadania: „Działania w dziedzinie edukacji ekologicznej realizowane w SP nr 3 /01.01.2012-31.10.2012/ Sprawozdanie z realizacji zadania: „Działania w dziedzinie edukacji ekologicznej realizowane w SP nr 3 /01.01.2012-31.10.2012/ sprawozdanie_1.doc (3026 kB)
Mama, tato, przedszkole i ja Wanda Dubiel Prezentacja.odp (43663 kB)
Czy Twoje dziecko jest gotowe do szkoły? Informator dla rodziców 5- i 6-latków Agnieszka Momot Czy_Twoje_dziecko_jest_gotowe_do_szkoy.doc (89 kB)
Konkurs przedszkolny "Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem" Agnieszka Momot konkurs_wiedzy_o_Unii_Europejskiej.doc (30 kB)
Dzień Mamy i Taty Maria Obszańska scenariusz_z_okazji_Dnia_Mamy_i_Taty.doc (37 kB)
Zabawy badawcze u dzieci Aneta Dziedzic Anetka_artyku.doc (26 kB)
Czy warto zapisać dziecko do przedszkola ? Agnieszka Momot dziecko_w_przedszkolu_1.doc (34 kB)
Scenariusz uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka Maria Obszańska Dzie_Babci_i_Dziadka.doc (53 kB)
Znaczenie przyrody w rozwoju przedszkolaka Agnieszka Momot przyroda.doc (28 kB)
Projekt zajęć z zakresu edukacji przyrodniczej Wanda Koziara spacer_jesienny.doc (35 kB)
Scenariusz spotkania integracyjnego „Piknik rodzinny” Małgorzata Motek sc_sptk_int.doc (33 kB)
DOJRZAŁOŚĆ SZKOLNA- przygotowanie dziecka do roli ucznia Agnieszka Odrzywolska dojrzalosc_szkolna.doc (57 kB)
Biblioterapia – interesująca metoda pracy z dziećmi potrzebującymi pomocy i nie tylko… Irena Maciocha, Wanda Koziara, Małgorzata Motek biblioterapia_1.doc (138 kB)
Charakterystyka rozwoju plastycznego dzieci 6 - letnich Bożena Lembryk rozw_plast.doc (53 kB)
Konspekt zajęć z umuzykalnienia Małgorzata Motek konspekt1.doc (30 kB)
Konspekt zajęć umuzykalniających Wanda Koziara konspekt2.doc (31 kB)
Scenariusz zajęć z biblioterapii Irena Maciocha biblioterapia.doc (138 kB)
ZABURZENIA ROZWOJU EMOCJONALNO- UCZUCIOWEGO DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM Bożena Lembryk zaburz_rozw.doc (37 kB)
WŁAŚCIWOŚCI ROZWOJU EMOCJONALNO- UCZUCIOWEGO DZIECI 6-LETNICH. Bożena Lembryk rozw_emocj.doc (35 kB)
OGÓLNE TENDENCJE ROZWOJU EMOCJONALNO- UCZUCIOWEGO W WIEKU PRZEDSZKOLNYM Bożena Lembryk tend_rozw.doc (43 kB)
Scenariusz zajęcia z zakresu edukacji matematycznej Bożena Lembryk zakupy.doc (35 kB)