Planowane działania

Dyrekcja i grono pedagogiczne Samorządowego Przedszkola nr 3 w Biłgoraju zaprasza milusińskich wraz z rodzicami na XIV  Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej, który odbędzie się 22.04.2017r. o godz. 10 00 w sali BCK.

Festiwal ma na celu prezentację umiejętności wokalnych dzieci środowisku lokalnemu, promowanie piosenki dziecięcej oraz integrację środowisk przedszkolnych. Po wewnetrzych eliminacjach w placówkach do występu zgłoszonych zostało 29 wykonawców w kategorii soliści i zespoły. Jury złożone z profesjonalnych muzyków oceni umiejętności wykonawców.

Z przyjemnością informujemy, iż nagrody dla wszystkich uczestników festiwalu sponsoruje Fundacja Banku Pekao S.A. im. dr Mariana Kantona. Jak co roku również swój wkład w nagrody dla uczestników ma Burmistrz Miasta Biłgoraja.