O przedszkolu

Pragniemy stworzyć atmosferę przyjaznego środowiska, opartego na emocjonalnym związku, przekonaniu, że przedszkole to radosny dom , miejsce gdzie czuję się u siebie, a rodzice i nauczyciele są współgospodarzami. Chcemy wspierać działania rodziców w rozpoznawaniu możliwości rozwojowych dzieci, zapewnieniu im równowagi między rozwojem emocjonalnym, poznawczym i fizycznym.

Jesteśmy kadrą bardzo dobrze przygotowaną i dołożymy wszelkich starań aby potrzeby dziecka tj. miłość, przynależność, bezpieczeństwo, potrzeba rozwoju tożsamości, komunikowania się, interaktywnej zabawy, uczenia się, poznawania środowiska osobowego, materialnego i kulturalnego realizowane były w najwyższym stopniu. Marzymy aby naszych podopiecznych wychować w duchu szacunku do samego siebie i wszystkich ludzi, przygotować i przekonać do świadomego, odpowiedzialnego kultywowania najlepszych tradycji rodzinnych. Myślimy, że w takim przedszkolu rodzice będą spokojnie zostawiać swoje dzieci iz odpowiedzialnością współdziałać dla ich dobra.

KADRA PRZEDSZKOLA

Dyrektor – mgr Małgorzata Motek

Personel Pedagogiczny

mgr Wanda Dubiel

mgr Zofia Kłyż

mgr Wanda Koziara

mgr Bożena Lembryk

mgr Irena Maciocha

mgr Maria Obszańska

mgr Małgorzata Ozga

mgr Marzena Sprysak

mgr Ewa Szeliga

Personel gospodarczy:

Bożena Brodziak- pomoc do dzieci

Krystyna Buchajska
  Janina Hawryło

Renata Kaczor - intendent/sekretarka

Magdalena Osuch
mgr Iwona Bednarz - pomoc do dzieci
 Anna Rorata- szefowa kuchni
 Teresa Szpyt- pomoc kuch.
 Alicja Szuta- pomoc kuch.
 Jan Wrębiak- konserwator

Wszystkie osoby posiadają kwalifikacje zgodne z zajmowanym stanowiskiem.

Przedszkole stale współpracuje z wieloma instytucjami lokalnymi wtym BCK, Model opakowania, PPP,TPSS Nadleśnictwo Bojary oraz SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Tytuł Pobierz
Koncepcja pracy przedszkola Pobierz (41 kB)