O przedszkolu

Pragniemy stworzyć atmosferę przyjaznego środowiska, opartego na emocjonalnym związku, przekonaniu, że przedszkole to radosny dom , miejsce gdzie czuję się u siebie, a rodzice i nauczyciele są współgospodarzami. Chcemy wspierać działania rodziców w rozpoznawaniu możliwości rozwojowych dzieci, zapewnieniu im równowagi między rozwojem emocjonalnym, poznawczym i fizycznym.

Jesteśmy kadrą bardzo dobrze przygotowaną i dołożymy wszelkich starań aby potrzeby dziecka tj. miłość, przynależność, bezpieczeństwo, potrzeba rozwoju tożsamości, komunikowania się, interaktywnej zabawy, uczenia się, poznawania środowiska osobowego, materialnego i kulturalnego realizowane były w najwyższym stopniu. Marzymy aby naszych podopiecznych wychować w duchu szacunku do samego siebie i wszystkich ludzi, przygotować i przekonać do świadomego, odpowiedzialnego kultywowania najlepszych tradycji rodzinnych. Myślimy, że w takim przedszkolu rodzice będą spokojnie zostawiać swoje dzieci i z odpowiedzialnością współdziałać dla ich dobra.

KADRA PRZEDSZKOLA

Dyrektor – mgr Małgorzata Motek

Personel Pedagogiczny

mgr Wanda Dubiel
mgr Zofia Kłyż
mgr Wanda Koziara
mgr Bożena Lembryk
mgr Irena Maciocha
mgr Maria Obszańska
mgr Małgorzata Ozga
mgr Marzena Sprysak
mgr Ewa Szeliga

Personel gospodarczy:

Bożena Brodziak- pomoc do dzieci
Krystyna Buchajska
Janina Hawryło
Renata Kaczor - intendent/sekretarka
Magdalena Osuch
mgr Iwona Bednarz - pomoc do dzieci

Anna Rorata- szefowa kuchni
Teresa Szpyt- pomoc kuch.
Alicja Szuta- pomoc kuch.
Jan Wrębiak- konserwator

Wszystkie osoby posiadają kwalifikacje zgodne z zajmowanym stanowiskiem.

Przedszkole stale współpracuje z wieloma instytucjami lokalnymi wtym BCK, Model opakowania, PPP,TPSS Nadleśnictwo Bojary oraz SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Tytuł Pobierz
Koncepcja pracy przedszkola Pobierz (41 kB)