Piknik rodzinny

Piknik rodzinny to jeden ze stałych elementów życia przedszkolaków. We środę 26.04.07 dzieci z grupy VI wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami i babciami oraz rodzeństwem udali się nad rzekę Białą Ładę, by tam korzystając z pięknej pogody czynnie wypocząć.

IV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

„Gdzie słyszysz śpiew tam wstąp, tam dobre serca ludzie mają,
Źli ludzie wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają.”
Goethe

Kiermasz ozdób świątecznych

W dniach 13-16 marca 2007 w naszym przedszkolu została przeprowadzona akcja pod hasłem: "I ty możesz zostać sponsorem". Zorganizowaliśmy kiermasz kartek i ozdób świątecznych, na którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup nagród i upominków dla dzieci biorących udział w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki, który odbędzie się 14 kwietnia 2007 roku w sali BDK-u.

Bal karnawałowy

Dnia 8.02.2007 r. w naszym przedszkolu odbył się bal choinkowy. Podziwialiśmy najprzeróżniejsze stroje przebierańców oraz tańczyliśmy przy wspaniałych rytmach muzyki. Swoją obecnością zaszczycili nas również rodzice naszych wychowanków. Ich udział w zabawie wywołał uśmiech na twarzy dzieci. Podczas imprezy grupa fotografów robiła dzieciom pamiątkowe zdjęcia indywidualne oraz grupowe. Po udanym balu przedszkolaki odpoczywały przy słodkim poczęstunku.

Konkurs na najładniejszą Marzannę

20 marca 2007 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najładniejszą i najbardziej pomysłową Marzannę. Celem konkursu było nawiązanie do tradycji i zwyczajów ludowych takich jak: topienie Marzanny, pożegnanie zimy i powitanie wiosny oraz ukazanie twórczych możliwości dzieci. Do konkursu przystąpiło 8 grup dzieci przedszkolnych, które wykonywały Marzanny przy współpracy ze swoimi wychowawczyniami.