Konkurs wiedzy z języka angielskiego

24 maja w przedszkolu odbył się wewnętrzny konkurs wiedzy z języka angielskiego " English Challenge". Zorganizowala go pani Wioletta, nauczyciel angielskiego. Do konkursu przystapili wyłonieni z grup reprezentanci. W jury zasiadla uczennica klasy 3 Nicola Kita, która czuwała nad przebiegiem konkursu. Miejsce I w kategorii 5/6 latkow zdobyła Alicja Blacha z grupy V. II miejsce wśród starszaków zdobyły równolegle Zuzanna Grzyb z gr.IV oraz Alicja Kościelska z gr.III. W kategorii 4-latkow, I miejsce zdobyła Alicja Samoszczuk z gr.II. Również w tej kategorii II miejsce zajął Marcel Marzec z gr.VI. Poziom naszych wychowanków był wysoki i dowodzi to, że dzieci ładnie opanowały słownictwo z języka angielskiego.
Gratulujemy zwycięzcom, ale również całym grupom bo widać, że dobrze pracują na zajęciach. Tak trzymać