Konkurs plastyczny „Zainwestuj w nasza planetę”

Oto kolejne sukcesy naszych wychowanków w konkursach. Tym razem braliśmy udział w konkursie plastycznym  „Zainwestuj w nasza planetę” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Biłgoraju pod patronatem Burmistrza Miasta Biłgoraja oraz Starosty Powiatu Biłgorajskiego. Celem konkursu było świętowanie Dnia Ziemi, rozwijanie wśród dzieci zainteresowań plastycznych i kreatywności, uwrażliwianie dzieci na zagrożenia i potrzeby ziemi, klimatu, dostrzeżenie przez młodych i podejmowanie działań mających na celu przeciwdziałanie zmianom klimatu, zanieczyszczeniom i innym zagrożeniom.

W kategorii 3 - 4 latków I miejsce otrzymała Zuzanna Bulińska z gr. I, natomiast II miejsce Szymon Furmaniak z gr. VI.

Gratulujemy naszym przedszkolakom oraz wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!