Witaj Wiosno!

21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Dla każdego przedszkolaka jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Choć pogoda nie była zbyt wiosenna wyszliśmy na plac przedszkola, gdzie pożegnaliśmy zimę wraz z Marzanną. Dodatkowo dzieci próbowały odstraszyć zimę, śpiewając głośno piosenki o wiośnie. Pani Iwonka przyniosła list, który przysłała dzieciom pani Wiosna, a pani Asia odczytała go głośno. Następnie reprezentanci z wszystkich grup zebrali się by odszukać panią Wiosnę. Wkrótce wrócili prowadząc Ją wesoło. Pani Wiosna miała dla dzieci kilka zadań do wykonania. W zamian za to obiecała pozostać z nami na jakiś czas. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.