8.06.2022 r.

Mali matematycy

W środę, 8.06.2022r. Dawid Różański i Mikołaj Kusz z gr. V reprezentowali Nasze przedszkole podczas Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Matematycznej, organizowanej przez Katolickie Przedszkole im. Jana Pawła II w Biłgoraju. W matematycznych zmaganiach uczestniczyło 42 dzieci z 21 placówek oświatowych z terenu powiatu biłgorajskiego. Choć w tym roku nie zdobyliśmy pucharu to naszym małym matematykom serdecznie gratulujemy osiągnięć bo jak przyznaje dyrektor Król główne cele olimpiady to kształtowanie logicznego myślenia, rozwijanie kompetencji matematycznych, upowszechnianie wiedzy matematycznej wśród dzieci oraz wyłonienie talentów matematycznych. Wszystko po to, by na kolejnych szczeblach edukacji matematyka sprawiała jak najmniej problemów.