17.06.2021r.

Dzikie zwierzęta

2 czerwca w Samorządowym Przedszkolu Nr 3 w Biłgoraju odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego pt. „Dzikie zwierzęta”, którego celem było rozwijanie twórczej aktywności plastycznej, rozbudzenie wyobraźni oraz kreatywnego myślenia dzieci, propagowanie zdolności plastycznych, wzmacnianie wiary we własne możliwości oraz rozbudzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi. Pomysły, wykonanie oraz liczba nadesłanych prac przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów. Spośród ponad 50 prac wybrano te, które wykonane były samodzielnie przez dzieci.

W kategorii 3/4-latki I miejsce otrzymała: Natalia Knap (Samorządowe Przedszkole Nr3
 Biłgoraju); II miejsce – Nella Ferens (Samorządowe Przedszkole Nr 2); III miejsce – Liliana Adamiec (Przedszkole Publiczne „Domek Przedszkolaka”) oraz wyróżnienie: Damian Kozakiewicz(Samorządowe Przedszkole Nr 1). W kategorii 5/6-latki I miejsce otrzymała: Karina Kozioł (Samorządowe Przedszkole Nr2); II miejsce – Jakub Okoń (Samorządowe Przedszkole Nr3); III miejsce – Nikola Furmaniak (Samorządowe Przedszkole Nr1) oraz wyróżnienie: Wiktor Pieczykolan (Przedszkole Publiczne „Domek Przedszkolaka”).

Niemniej jednak wszystkie nadesłane prace były bardzo pomysłowe i piękne. Organizatorzy konkursu bardzo dziękują za tak liczny udział w konkursie, a laureatom oraz wszystkim uczestnikom życzą dalszych sukcesów.