#challengedziengodnosci

Grupa BYSTRE SKRZATY została zaproszona do wzięcia udziału w inicjatywnie zwracającej uwagę na osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Tym razem jest to #challengedziengodnosci, organizowany przez PSONI Koło w Jarosławiu.

Celem akcji jest:
- Zwrócenie uwagi na prawa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną do równego uczestnictwa we wszystkich sferach życia społecznego.
- Propagowanie wiedzy o Dniu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Za nominację dziękujemy Samorządowemu Przedszkolu Nr 1 z Biłgoraja oraz Pracowitym Aniołkom Ochronka z Jasionki.
My z kolei do akcji zapraszamy:
1. Gminne Przedszkole w Malawie p. Angelikę Tereszkiewicz z grupą Biedronki
2. Przedszkole w Dereźni p. Martę Rapa
3. Samorządowe Przedszkole nr 2 w Biłgoraju p. Kamilę Kołodziej z grupą Misie
Jak dołączyć do wyzwania? Wystarczy:
1. Ubrać się na pomarańczowo, może to być koszula, apaszka, czapka, krawat itp.
2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z napisem #dziengodnosci i wstawić na swój profil na Facebooka.
3. Nominować kolejne, co najmniej trzy osoby (może to być również grupa ludzi, szkoła, przedszkole, lub instytucja).
4. Kazda osoba włączająca się do akcji #challengedzieńgodnosci do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie , co najmniej trzy osoby.
5. Na wykonanie zadania jest 48 godzin.
Wszystkim nominowanym życzymy powodzenia .
Link do tańca: