22.03.2019 r.

Teatrzyk

W dniu 22.10.2019 r. gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Eden z Wieliczki ze spektaklem pt. „Najlepszy przyjaciel”. Podczas oglądania przedszkolaki poznały historię chorego ojca i jego syna Tobiasza, który wyrusza w daleką podroż w poszukiwaniu dawnego przyjaciela swojego ojca. Młodego Tobiasza w czasie długiej wędrówki do Persji spotyka wiele przygód. Po drodze poznaje wędrowca Rafała, Anioła Stróża (najlepszego przyjaciela), który bezinteresownie pomaga mu osiągać cel. Dzięki Rafałowi Tobiasz dociera na miejsce i zdobywa lek dla chorego ojca. Ta historia uświadomiła nam, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który się nim opiekuje, a także pokazała nam, na czym polega prawdziwa przyjaźń.