16.03.2016

Dni otwarte w przedszkolu

We środę 16 marca  2016 roku  w naszym przedszkolu odbył się  Dzień Otwarty dla rodziców i przyszłych przedszkolaków, które będą uczęszczać do przedszkola w roku szkolnym 2016/17. Spotkanie odbywało się w godzinach popołudniowych. Wszystkich gości powitała pani dyrektor, która zaprosiła na zajęcia i zabawy przygotowane tego dnia. Rodzice i dzieci  miały okazję poznać nie tylko organizację i funkcjonowanie placówki ale również atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu (m.in. przedstawienie artystyczne, zajęcia plastyczne zajęcia ruchowe oraz zabawy tematyczne). Dzień  otwarty pozwolił także przedstawić naszą placówkę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców.