24.04.2015

Worek sukcesów rozwiązał się

W ostatnim czasie grupa V ma wiele powodów do radości. 18 kwietnia 2015 r. w sali BCK odbył się XII Miedzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej. I miejsce zdobyte  na Międzyprzedszkolnym  Festiwalu Piosenki  Dziecięcej w kat. grup i II miejsce w kat., solistów to powód do ogromnej  dumy. Ale super dzieciaki nie spoczywają na laurach i tydzień później tj. w dniach 24 i 27 kwietnia w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbył się XVI Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych, będący formą eliminacji do Wojewódzkiego Przeglądu Najciekawszych Widowisk. Na tarnogrodzkiej scenie zaprezentowało się 21 grup teatralnych ze szkół i placówek kulturalnych i oświatowych z terenu Powiatu Biłgorajskiego. Na XVI Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Tarnogrodzie, jako najmłodsi aktorzy rywalizując z dużo starszymi kolegami i odnoszą spektakularny sukces bowiem za widowisko muzyczno-ruchowe pt. „Dziewczynka z zapałkami” otrzymują nominację do Wojewódzkiego Festiwalu Najciekawszych Widowisk Teatralnych w Lublinie.  W związku z tym wszyscy z niecierpliwością oczekują na wyjazd do Lublina. A my trzymamy za nich kciuki i życzymy dobrej zabawy.