13.04.2013

X MIĘDZYPRZEDSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIECEJ

Dnia 13.04.2013r. o godz. 10.00 w sali Biłgorajskiego Centrum Kultury w Biłgoraju odbył się X Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

W sali serdecznie witaliśmy wszystkie dzieci występujące w dzisiejszym konkursie piosenki, a było około 80 wykonawców, ich rodziców i opiekunów oraz nauczycieli, którzy przygotowali dzieci do występów. Na scenie mogliśmy podziwiać „młode talenty” wokalne w wieku od trzech do sześciu lat, a w trakcie oczekiwania na werdykt jury również występy grup tanecznych pod kierunkiem Edyty Buczek.

Po obradach jury w składzie: pani Irena Wołowska, pani Marzena Czernik i pan Dariusz Bogdanowicz, przyznano nagrody i wyróżnienia w następujących grupach:
soliści
I miejsce: Zosia Sidor z Samorządowego Przedszkola Nr 2
II miejsce: Ania Biernacka z Samorządowego Przedszkola Nr 3
III miejsce: Piotr Ciechiewicz z Samorządowego Przedszkola Nr 1

I wyróżnienie: Igor Piskorski z „Bajkowego Przedszkola”
II wyróżnienie: Wiktoria Komada z Samorządowego Przedszkola Nr 1

zespoły
I miejsce: ‘Frampolskie nutki” z Przedszkola we Frampolu
II miejsce: Grupa VIII z Samorządowego Przedszkola Nr 1
III miejsce: „Leśne skrzaty” ze Zwierzyńca

I wyróżnienie: Grupa „Słoneczka” z Samorządowego Przedszkola Nr 2