29.06.2011

Udział w Festiwalu "słowików" w Józefowie

Prawie 120 wykonawców rywalizowało o statuetki "Józefowskich słowików" w 9 Małym Festiwalu Piosenki Dziecięcej. W niedzielę 29 maja na "Scenie pod sosnami" przy Szkole Podstawowej zaprezentowało się 40 solistów i 15 zespołów.
Jury oceniało ich występy w trzech kategoriach, wykonawców w wieku od 3 do 6 lat, od 7 do 9 i od 10 do 12.
Wśród najmłodszych artystów drugie miejsce przyznano Anicie Pieczonce z naszego przedszkola z grupy V . W kategorii zespołów na druga nagrodę, zdaniem jury, zasłużyła równiez grupa V.
W skład zespółu gr V wchodzą: Anita Pieczonka, Ania Jamroz, Ewelinka Więcław, Ada Łubiarz, Eliza Osuch, Faustynka Oleszczak, Olek Okoń, Tytus Haraszczuk, Karol Bielak i Hubert Fario pod kierunkiem pani Marzeny Sprysak i pani Wandy  Dubiel.

Serdecznie gratulujemy.