09.04.211

VIII Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

Dnia 09.04.2011r. o godz. 10.00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Biłgoraju odbył się VIII Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

Pani Małgorzata Motek dyrektor przedszkola serdecznie powitała wszystkie dzieci występujące w konkursie piosenki, ich rodziców i opiekunów oraz nauczycieli, którzy przygotowali dzieci do występów. Na scenie mogliśmy podziwiać „młode talenty” wokalne w wieku od trzech do sześciu lat, a w trakcie oczekiwania na werdykt jury również występy grup tanecznych pod kierunkiem pani Edyty Buczek. Akompaniowali dzieciom nauczyciele rytmiki z przedszkoli: pan Wiesław Zając, pan Leszek Zagajewski, pan Adam Kozera oraz pani Anna Bezpalko.

Po obradach jury w składzie: pani Irena Wołowska, pani Marzena Czernik i pani Anna Wójcik, przyznano nagrody i wyróżnienia w następujących grupach:

soliści

I miejsce: Zosia Sidor
II miejsce: Gabriela Furman
III miejsce: Wiktoria Łopuch

I wyróżnienie: Martyna Herda
II wyróżnienie: Adam Bednarz

zespoły

I miejsce: Grupa V z Samorządowego Przedszkola Nr 3
II miejsce: Grupa I z Samorządowego Przedszkola Nr 3
III miejsce: Grupa XI z Samorządowego Przedszkola Nr 1

I wyróżnienie: Grupa „Leśne skrzaty” ze Zwierzyńca
II wyróżnienie: Grupa X z Samorządowego Przedszkola Nr 1

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym wszyscy uczestnicy naszego Festiwalu otrzymali nagrody. Sponsorami imprezy byli:
- Firma „Model opakowania”
- Urząd Miasta Biłgoraj
- Firma „ Black Red White”
- Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Przewlekłą Białaczkę Szpikową

Do grona życzliwych osób wpisali się również właściciele ciastkarń:
- Pan Tadeusz Szcząchor
- Pan Józef Borowiec
- Pan Marek Spustek
- Pani Janina Dzido

Festiwal odbył się w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia dzięki życzliwości i uprzejmości Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej Annie Rabiej oraz Tomasza Falandysza Kierownika BCK.

Patronatem medialnym VIII Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej został Regionalny Portal Informacyjny biłgoraj.com.pl

A. Momot