Dzień Mamy i Taty

ślą życzenia dziś przepiękne
Żyj Mamusiu, żyj Tatusiu
Latek sto!”

Te i inne wiersze oraz piosenki w dniu 04. 06. 2009 r. dedykowały swoim rodzicom przedszkolaki z naszego przedszkola. Pięciolatki z grupy IV przygotowane pod kierunkiem mgr Wandy Koziary i mgr Wioletty Niedźwiedzkiej prezentowały swoje talenty przed najbliższymi. Podczas uroczystości dziecięcym śpiewom akompaniował pan Wiesław Zając – nauczyciel rytmiki.

Przedszkolaki do tej uroczystości przygotowywały się bardzo solidnie i do perfekcji opanowały treść wierszy i piosenek. W oczach rodziców widać było wzruszenie i dumę.

W tak miłej oprawie artystycznej dzieci mogły wyrazić swoje uczucia miłości, szacunku i przywiązania do rodziców. To doskonała okazja do wzmacniania więzi emocjonalnej z rodzicami oraz wdrażanie do pamiętania o ważnych uroczystościach rodzinnych.

Na podsumowanie spotkania dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione upominki.

Opracowała: Agnieszka Momot