Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszego przedszkola. W tym uroczystym dniu dzieci z grupy II zaprosiły Panią Dyrektor, nauczycieli oraz pracowników na akademię. Przedszkolaki zaprezentowały piękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, tańców oraz piosenek. Przedszkolaki w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

My natomiast dziękujemy za piękne życzenia i wszelkie dobre słowo, jakie dzisiaj padło pod naszym adresem. Jednocześnie pragniemy podziękować i wyrazić słowa uznania dla Rodziców za pełną serca pracę na rzecz naszego przedszkola, za pomoc, wsparcie i osobiste zaangażowanie. Wszystkim dziękujemy za każdą formę współpracy i poświęcony czas. Bardzo doceniamy wsparcie Rodziców w codziennej pracy dydaktyczno - wychowawczej.