07.10.2024

Zajęcia otwarte w gr II

W poniedziałek 7 października w grupie II odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Tematem przewodnim spotkania były „Zabawy skarbami jesieni”. Przedszkolaki podczas zajęć ćwiczyły koncentrację uwagi i spostrzegawczość, wykonywały ćwiczenia syntezy i analizy słuchowej, uczestniczyły w zabawach rozwijających logiczne myślenie i umiejętności matematyczne oraz doskonaliły sprawność manualną. Warto podkreślić, że wiele pozytywnych emocji wśród dzieci wzbudziła obecność rodziców. Taka forma zajęć umożliwiła rodzicom obserwację swojego dziecka w środowisku przedszkolnym podczas pracy i funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Dziękujemy wszystkim rodzicom za liczną obecność i za poświęcony czas!