04.10.2024

Spotkanie z ciekawą osobą z Biłgoraja

W ramach spotkań z ciekawymi osobami z Biłgoraja gościliśmy w przedszkolu p. Daniela Iwanka - 3 krotnego  Mistrza Świata w Karate Tradycyjnym.Jest on również licencjonowanym Sędzią i Instruktorem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Ponadto szkoleniowcem klubów w Biłgoraju, Puławach i Lublinie, trenerem Kadr Wojewódzkich Młodzików i Juniorów. Od 22 lat propaguje zdrowie, sport i rekreację dzieci, młodzieży i dorosłych w województwie lubelskim. Jest również współtwórcą i organizatorem programów ,,Trzymaj Pion” i ,, Pierwszy krok” kierowanych do dzieci w wieku przedszkolnym oraz organizatorem Olimpiad Sportowych dla przedszkoli w Województwie Lubelskim.

Naszym przedszkolakom opowiadał o swojej pasji oraz pokazywał medale i puchary, które zdobył jako zawodnik Karate. Razem z dziećmi wykonał kilka ćwiczeń przygotowujacych do treningu karate. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia z panem Danielem. Może któreś z naszych podopiecznych zaszczepi się pasją do tego sportu i pójdzie w ślady sławnego biłgorajanina.

Dziękujemy Panu Danielowi za wspaniały pokaz i wspólne ćwiczenia.