5.10.2024

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

5 października 2024 roku dzieci z grupy II wzięły udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej, organizowanym przez Klub Sportowy Łada 1945 Biłgoraj we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej „ŁADA BIŁGORAJ – GRAMY I POMAGAMY” skierowany był do dzieci z rocznika 2018 z przedszkoli i oddziałów zerowych szkół podstawowych w Biłgoraju. Zmagania sportowe odbyły się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Organizatorzy dążyli do zebrania środków na pomoc finansową dla rodziny Państwa Szperkowskich i Maińskich, poszkodowanych w wyniku pożaru domu. Oprócz niesienia pomocy, turniej miał również na celu popularyzację sportu wśród dzieci, zachęcenie do aktywności i rywalizacji piłkarskiej, rozwijanie u dzieci wrażliwości na sprawy społeczne, promocję piłki nożnej w formie gier i zabaw piłkarskich oraz integrację dzieci, rodziców i publiczności.