XIX Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej im W. Zająca

W sobotę 27.04.2024 r. w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbył się organizowany przez Nasze przedszkole XIX Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej im. Wiesława Zająca. Festiwal prowadzili: Ala Mazur i Filip Grzybowski. W części konkursowej wystąpiło 77 dzieci, prezentując piosenki w dwóch kategoriach: zespoły lub soliści. W części artystycznej dzieci z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego oraz grup II, IV i V naszego przedszkola zaprezentowały układy taneczne.

Jury, w skład którego weszli Irena Wołowska oraz Konrad Biczak przyznało nagrody i wyróżnienia:

W kategorii soliści:

I miejsce - Anna Świerszcz - Samorządowe Przedszkole Nr 3 w Biłgoraju;

II miejsce - Fabian Góga - Samorządowe Przedszkole nr 1 w Biłgoraju;

III miejsce - Maja Małysa - Samorządowe Przedszkole nr 1 w Biłgoraju.

Wyróżnienie - Iga Polowy - Samorządowe Przedszkole nr 2 w Biłgoraju

W kategorii zespoły:

I miejsce - Grupa "Leśne Skrzaty" - Przedszkole Samorządowe im. W. Cebrykow w Zwierzyńcu

II miejsce - Grupa "Pracowite Aniołki" - Katolickie Przedszkole im. Św. JPII w Biłgoraju

III miejsce - Zespół wokalny - Przedszkole i Żłobek Bambini w Biłgoraju

Wyróżnienie - Grupa "Tygryski" - Samorządowe Przedszkole nr 1 w Biłgoraju.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!