26.02.2020 r.

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W ostatnich dniach, w naszym przedszkolu, obchodziliśmy we wszystkich grupach ,,Dzień Babci i Dziadka”. Każda grupa, w pięknie udekorowanej sali przedstawiała własny program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami.

Dzieci 5 i 6-letnie z gr. V i VI zaprezentowały pokazy taneczne w formie montażu słowno-muzycznego na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali układy taneczne i czułe słowa kierowane pod ich adresem. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.