30.01.2020 r.

BAL KARNAWAŁOWY

W czwartek, 30.01.2020 r. w naszym przedszkolu odbył się „Bal Karnawałowy”. W tym dniu przenieśliśmy się do ,,wielkiej krainy bajek”. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe - obok księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Syrenka, Kot w Butach czy ,,Anna z Krainy Lodu”. Wszyscy doskonale się bawili przy rytmach muzyki. Tańce przeplatane były zabawami i korowodami. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Obszerna relacja foto znajduje się na stronie bilgoraj.com.pl w artykule ,,Bal karnawałowy przedszkolaków z ,,Trójki"