21.03.2019r.

Starszaki witały wiosnę na sportowo

21.03. 2019 r. dzieci z gr. V wzięły udział w olimpiadzie sportowej pod hasłem ,,Powitanie wiosny na sportowo”. W imprezie uczestniczyło 6 przedszkoli: Przedszkole ,,Domek Przedszkolaka", Samorządowe Przedszkole nr 1, Samorządowe Przedszkole nr 2, Samorządowe Przedszkole nr 3, ,,Akademia Przedszkolaka", Publiczne Przedszkole Językowe i Katolickie Przedszkole im. Jana Pawła II. Zgodnie z tradycją wydarzenie rozpoczęło się od topienia marzanny i powitania wiosny. Kolejne atrakcje odbyły się w hali sportowo-widowiskowej OSiR, gdzie w konkurencjach sportowych rywalizowały 6-latki. Były indywidualne i zespołowe biegi- sztafety z przeszkodami i dodatkowymi zadaniami. Na zakończenie każda z grup otrzymała medale, puchary oraz nagrody rzeczowe.