26.10.2018 r.

Wycieczka do Fabryki Ozdób Choinkowych

Niedługo święta Bożego Narodzenia. W związku z tym 26 października 2018 roku została zorganizowana wycieczka do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie. Uczestnikami wycieczki były dzieci z gr. II i V. Dzieci obejrzały Muzeum Bombki Choinkowej. Poznały również etapy powstawania bombki. Przedszkolaki przekonały się, że praca przy produkcji bombek wymaga nie tylko talentu, ale też ogromnej cierpliwości. Atrakcyjnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci ozdabiały bombki według własnego pomysłu.  Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów. Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę świąt.