Przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości. W naszym przedszkolu odbyły się one w dniach 23-25 stycznia. W tych dniach dzieci z   poszczególnych grup wspólnie ze swoimi paniami przygotowały programy artystyczne. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie.
Dzieci wręczyły laurki i niespodzianki swoim Dziadkom. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.