19.06.2017

Spotkanie z ratownikami medycznymi

W poniedziałek 19 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu ratowników medycznych, którzy przyjechali na plac przedszkolny prawdziwą karetką. Przedszkolaki z zaciekawieniem obejrzały jej wnętrze oraz zapoznały się z jej sprzętem. Dzieci słuchały o zadaniach i czynnościach wykonywanych przez ratowników, o ich pracy, która jest niezwykle ważna i odpowiedzialna. Szkolenie prowadzili przedstawiciele  Arion szpitale spółka z oo.. Dzieci dowiedziały się bardzo wiele ciekawych i ważnych rzeczy dotyczących bezpieczeństwa w domu i na wakacjach.  To niecodzienne spotkanie wywołało ogromne zainteresowanie i było niezwykle atrakcyjną lekcją dla wszystkich. Serdecznie dziękujemy ratownikom medycznym, którzy poprowadzili to szkolenie.