22.04.2017

Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

To już XIV edycja festiwalu zorganizowana przez nasze przedszkole. W tym roku impreza odbyła się w sobotnie przedpołudnie 22 kwietnia w sali widowiskowej BCK. Festiwal miał na celu edukację poprzez sztukę, rozwój pasji i talentówo dzieci oraz prezentację umiejętności wokalnych. Na festiwalu swoje zdolności zaprezentowało 81 przedszkolaków z powiatu biłgorajskiego oraz  70 dzieci prezentujących swoje zdolności taneczne w przerwie obrad jury. Do występu zgłoszonych zostało 26 wykonawców w kategorii soliści i zespoły. Jury złożone z profesjonalnych muzyków oceniało umiejętności wykonawców. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali upominki rzeczowe, a laureaci nagrody i dyplomy.  Sponsorem nagród dla wszystkich uczestników festiwalu była FUNDACJA BANKU PEKAO S.A., burmistrz Biłgoraja oraz Fundacja Dzieciom.