12.05.2016

Międzyprzedszkolna spartakiada sportowa

Przedszkolaki lubią ruch i rywalizację. Dlatego  też dzieci z naszego przedszkola regularnie biorą udział w zawodach sportowych organizowanych na terenie miasta. W czwartkowe przedpołudnie, 12 maja, odbyła się kolejna tego typu impreza - II Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa. Udział w zmaganiach sportowych wzięło 6 drużyn z całego miasta. Obecne były dzieci z: Przedszkola Specjalnego, Akademii Przedszkolaka, Krainy Elfów, Domku Przedszkolaka, Samorządowych Przedszkoli Nr 2 i Nr 3 oraz  Katolickiego Przedszkola. Dzieci rywalizowały w takich konkurencjach jak: skok w dal, tor przeszkód, slalom między pachołkami, biegi z przeciąganiem szarfy. Na zakończenie wszystkim drużynom wręczono  puchary.