21.03.2016

Powitanie wiosny na sportowo

W poniedziałkowe przedpołudnie 21 marca, po raz kolejny przedszkolaki z najstarszej grupy wiekowej witały wiosnę na sportowo. Impreza odbyła się w Biłgorajskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zanim rozpoczęła się wiosenna rywalizacja przedszkolaki okrzykami i piosenkami pożegnały zimę. Odczytany został też list od bałwanka. - Żegnajcie dzieci. Bałwanek już topnieje. Słońce pięknie świeci. Na dworze coraz cieplej, są coraz mniejsze przymrozki. Nadeszła wiosna. W ogródkach już kwitną pierwsze wiosenne kwiaty, na wierzbowych gałązkach już pojawiły się bazie. Za oknem słychać śpiew ptaków. Żegnam się dzisiaj z wami, do zobaczenia za rok - napisał bohater zimowych zabaw. By tradycji stało się zadość do rzeki wrzucono Marzannę. Wśród sportowych atrakcji zaproponowano m.in. bieg z maskotką, czy slalom z piłką. Na wszystkich małych uczestników czekały nagrody. Każda drużyna otrzymała puchar oraz medale.