21 i 22.01.2016

Dzień Babci i Dziadka

Zimową porą, kiedy cała przyroda  śpi otulona  śniegową kołderką są dwa niezwykłe dni, jedyne w swoim rodzaju, kiedy każdemu dziecku biją mocniej serduszka, to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

W naszym przedszkolu uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka odbyły się: w grupie II-26 stycznia a  w grupie IV – 27stycznia. Dzieci bardzo przejęte  recytowały wiersze,  śpiewały  piosenki oraz złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie upieczone piernikowe serduszka. Podczas spotkania panowała miła, rodzinna atmosfera. Przedszkolaki poprzez wiersze, piosenki czy tańce mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Również starszaki z grupy III, V, VI szykują kochanym Dziadkom niespodziankę. Zaprezentują one swoje umiejętności 8 lutego w sali BCK.