23.03.2015

Powitanie wiosny na sportowo

W poniedziałek 23 marca dzieci z grupy IV i V brały udział w powitaniu wiosny na sportowo.Najstarsza grupa jako zawodnicy a młodsi koledzy i koleżanki jako kibice. Tradycyjnie impreza rozpoczęła się od topienia Marzanny, która popłynęłą nurtem Białej Łady. Następnie wszyscy przeszli do hali sportowej OSiR, aby uczestniczyć w atrakcjach zorganizowanych podczas tej spartakiady. Po odśpiewaniu hymnu "Sprawnego sportowca" przedszkolaki rozpoczęły rywalizację w zawodach. Wszystkie dzieci dopingowane przez kolegów wykazały się dużym zaangażowaniem i sprawnością fizyczną. Rywalizacja przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze, a każda grupa biorąca udział w tych zawodach otrzymała pamiątkowe medale i symboliczne nagrody. Po powrocie do przedszkola starszaki jeszcze długo dzieliły się wrażeniami i przeżyciami z imprezy.