Jasełka

Jasełka od wielu lat wpisane są do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu.
W tym roku w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadziło wszystkich przedstawienie ”Cud Betlejemskiej Nocy”.

Spektakl wykonały dzieci 5- letnie z grupy V i VI dla wszystkich przedszkolaków oraz rodziców.
Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Za sprawą naszych małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Betlejem. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami.
     Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odgrywali swoje role. Po wspólnym odśpiewaniu kolędy ”Cicha noc” przez widzów
i aktorów pani dyrektor złożyła życzenia - zdrowych i radosnych świąt Bożego
Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.