Witamy w przedszkolu!

W nowym roku szkolnym 2014/15, cały personel przedszkola powitał wychowanków. Minęły słoneczne, pełne wypoczynku wakacje i nadszedł czas powrotu do przedszkola. Dzieci wróciły wypoczęte, opalone i trochę już stęsknione za swoimi zabawkami. Witały się z długo niewidzianymi koleżankami i kolegami. Były łzy zarówno dzieci, które po raz pierwszy przyszły do przedszkola jak i ich rodziców. Jednak strach jest naturalny, a dziecko ma prawo do płaczu. Sytuacja została przez Panie szybko opanowana i wszystkie przedszkolaki wspólnie się bawiły. Pierwsze wspólne dni upłynęły pod znakiem zabaw, poznawania się oraz przypominania zasad panujących w grupie przedszkolnej. Jak napisał znakomity pedagog Janusz Korczak „dziecku potrzebna jest jasność szczęścia i ciepło miłości… niech dzieci się śmieją, niech będą wesołe”. Dlatego staramy się, aby dzieci w naszym przedszkolu wychowywane były w miłej i serdecznej atmosferze, pełnej uśmiechu i radości, a ich rozwój przebiegał harmonijnie w poczuciu największego bezpieczeństwa.

Dyrekcja oraz personel przedszkola życzy dzieciom wiele dobrej zabawy i radości podczas pobytu w  przedszkolu, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.