" Jan Paweł II w oczach dzieci"-wyróżnienia w konkursie plastycznym

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w I Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym - „Jan Paweł II w oczach dziecka”, który został zorganizowany przez Katolickie Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Miał on m. in. na celu przybliżenie dzieciom postaci Wielkiego Polaka oraz uczczenie pamięci św. Jana Pawła II z okazji Jego kanonizacji.

Spośród 82 nadesłanych prac Komisja wyróżniła w kategorii 3- latków pracę Mai Oleszczak z grupy II „Biedroneczki” oraz pracę zbiorową wykonaną przez dzieci z grupy I „Krasnoludki”. W kategorii dzieci 4- 5- letnich wyróżniona została praca Jakuba Gielicza
z grupy VI..

Laureaci oprócz nagród obejrzeli występ słowno- muzyczny w wykonaniu dzieci z Katolickiego Przedszkola.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.