Powitanie wiosny na sportowo

Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam przybyło lat, Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami, Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty. Dzieci z grupy III i V witały wiosnę w niecodzienny sposób bo na sportowo. To nasza odpowiedź na zaproszenie organizatorów - Publicznego Przedszkola "Domek Przedszkolaka " w Biłgoraju i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Po oficjalnym pożegnaniu zimy i powitaniu wiosny ruszyliśmy radosnym pochodem na główną arenę hali sportowej gdzie rywalizowaliśmy zacięcie z reprezentacjami biłgorajskich przedszkoli. Głośnymi okrzykami dzieci z grupy III zagrzewały do boju swoich kolegów z grupy V . Wszyscy sportowcy wykazali się olbrzymim hartem ducha sportowego, zręcznością, szybkością oraz sportowymi ambicjami- toteż wszyscy uczestnicy zostali złotymi medalistami.