26.05.2013

Dzień Mamy i Taty

W maju, kiedy rozkwitają bzy i tulipany, a śpiew ptaków przypomina, że jest taki dzień w kalendarzu poświęcony najdroższym nam osobom – Dzień Mamy i Taty. Oni uczą nas pierwszych słów, najczulej patrzą i przemawiają do swoich pociech.

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego, szczęścia oraz wiary w to co dobre, piękne i szlachetne. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu p. nauczycielki pomagają dzieciom w zorganizowaniu Dnia Mamy i Taty. W tym dniu dzieci  słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Na zakończenie programu artystycznego przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.