04.12.2012

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Nasze lotnisko" w Świdniku

Dzieci z naszego przedszkola odniosły sukces w Wojewódzkim Konkursie plastycznym pt. „Nasze Lotnisko” organizowanym przez SP nr 5 w Świdniku z okazji otwarcia Portu Lotniczego Lublin. Na konkurs napłynęło 464 prace z 29 placówek oświatowych z terenu województwa lubelskiego.

Zuzia Bielak z gr. IV zajęła II miejsce, Iza Blacha z gr. V wyróżnienie, Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół nr2 w Świdniku Karolinka Skubis z gr. IV. Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin, Starosta Powiatu Świdnickiego, Burmistrz Miasta Świdnik oraz Prezes Portu Lotniczego Lublin.

01.12.2012r. z okazji otwarcia portu lotniczego w Świdniku dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami zostały zaproszone na uroczyste wręczenie nagród. Zwycięskie prace zostały zaprezentowane na wystawie w terminalu pasażerskim. Na dzieci czekało sporo atrakcji i niespodzianek.

Zuzia Bielak z gr. IV odniosła również sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Moje miasto w moich oczach” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 1 „Małego Księcia” w Hrubieszowie. Z pośród 395 prac z 97 miast praca Zuzi przedstawiająca Biłgoraj została wyróżniona. GRATULUJEMY.