28.11.2012

VIII Miedzyprzedszkolne Spotkania Teatralne

28 listopada grupa IV pod kierunkiem pani Zofii Kłyź i pani Bożeny Lembryk wzieła udział w VIII Miedzyprzedszkolnym Spotkaniu Teatralnym o tytule "Bajki znane i nieznane" w sali widowiskowej BCK.

Celem takich spotkań jest tworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi wyobraźni i umiejętnpści posługiwania się mową, mimiką, gestem i ruchem oraz wprowadzenie dziecka w swiat wartości uniwersalnych w oparciu o wzorce zwarte w lietraturze dziecięcej.
Grupa IV przedstawiła teatrzyk pt: "Upaty Koziołek" w oparciu o książkę wg Sergieja Michałkowa w tłumaczeniu Włodzimierza Brzezickiego "Nie płacz koziołku"

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola miały okazję obejrzec to przedstawienie dzień wczesniej w sali grupy IV.