21.09.2012

Wizyta w Komendzie Powiatowej Policji

Dnia 21.09.2012 dzieci z grupy III, IV, V, VI, VII wybrały się z wizytą do Komendy Powiatowej Policji. Podczas wizyty przedszkolaki zapoznały się z pracą funkcjonariuszy i zobaczyły sprzęt policyjny . W trakcie wizyty policjanci przypomnienie dzieciom, jak uniknąć niebezpieczeństw w trakcie zabaw, a także w domu i na drodze. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały wóz policyjny.

Wycieczka była bardzo interesująca, świadczyły o tym oznaki zadowolenia na twarzach dzieci, deklaracje chęci zostania policjantem i policjantką oraz zupełna cisza podczas zwiedzania komisariatu, co spotkało się z pochwałą stróżów prawa. Jeszcze raz dziękujemy za możliwość poznania ciężkiej pracy naszych policjantów.