26.01.2012

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się wielki Bal Karnawałowy.

26.I. 2012 roku w godzinach 9.30 – 12.30, nasze przedszkole zamieniło się w magiczny, kolorowy świat. Gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełnia się dziećmi i nie tylko dziećmi z naszego przedszkola, ale także gośćmi zewnętrz: rodzice, dziadkowie. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki i śpiewu pana Wodzireja. Dziewczynki przebrane w długie powłóczyste balowe suknie księżniczek czy też dam dworu, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, Pirata i Kowboja. Podczas trwania zabawy odbyły się różne qizy i konkursy np. na najładniejszą piosenkę i wiersz. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.
Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok.