Jasełka w przedszkolu i w kościele

Jedną z najstarszych tradycji Bożonarodzeniowych, jest przedstawienie historii narodzenia Bożego Dzieciątka, zwaną potocznie Jasełkami. Także dzieci z naszego przedszkola, w specjalnie przygotowanych kostiumach przedstawiły tę scenę. Był Św. Józef, Maria, Trzej Królowie, pastuszkowie i anioły, które śpiewały kolędy.  Młodzi aktorzy zachwycili widownię, która w skupieniu obejrzała odegrane scenki. Zakończone występy zostały podsumowane gromkimi brawami.

Jasełka zaprezentowane przez dzieci wprowadziły nas w świąteczny nastrój zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, który jest czasem szczególnym. Pani dyrektor przedszkola pani Małgorzata Motek złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Po występach wszyscy podzielilismy się opłatkiem.