14.01.2011

Jest karnawał.
W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi,
mali zgromadzeni na tej sali.
W piątek 14 stycznia swój bal przebierańców miały dzieci z naszego przedszkola. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, kowboje, batmanów, piratów, skrzatów itd.
Wesoło w przedszkolu, słychać było skoczne nutki. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.
Bal dostarczył wszystkim wiele radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia. Następny bal karnawałowy już za rok...

A Momot