05.01.2011

Jasełka w przedszkolu

W środę 5 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka przygotowane przez dzieci i nauczycielki grup VII, VIII.

Dzieci przedstawiły scenkę z narodzin Jezusa. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Cała sala wypełniona była aniołkami, gwiazdkami    i innymi postaciami, które śpiewały kolędy i pastorałki oraz wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Można było poczuć świąteczną atmosferę.

Jasełka oglądali zaproszeni goście, a były to dzieci i nauczycielki ze Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju.

Gościliśmy klasę II b z nauczycielką Marzeną Oleszczak oraz oddział zerowy z nauczycielką Marzeną Ziembicką- Ferens. Po zakończonym przedstawieniu mali aktorzy i zaproszeni goście rozpoczęli wspólne kolędowanie.

A. Górecka