21.12.2010

w błękitnej dalekości
będziemyz sobą dzielili
opłatek, symbol miłości.

W dniu 21 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne, podczas którego było wspólne kolędowanie, występy dzieci, jasełka, łamanie się opłatkiem i składanie życzeń.
Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które czekały na zaprezentowanie „Jasełek”. Piękna scenografia, kolorowe stroje sprawiły, że dzieci i nauczycielki pozostałych grup, personel kuchni i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali dzieci, które wprowadziły wszystkich w szczególny nastrój.

Na zakończenie dyrektor przedszkola – pani Małgorzata Motek podziękowała dzieciom i nauczycielkom pani Wandzie Dubiel i pani Marzenie Sprysak za piękny występ     i złożyła przybyłym gościom świąteczno - noworoczne życzenia.
Swoje życzenia także przekazał ksiądz Witold Batycki proboszcz parafii św. Marii Magdaleny w Biłgoraju

Po podzieleniu się opłatkiem oraz złożeniu sobie życzeń wszyscy zasiedli do stołu wigilijnego, przy którym spożywali potrawy wigilijne przygotowane przez panie kucharki.

A. Momot