15.05.2010

VII Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

Dnia 15.05.2010 r. o godz. 1000 w sali kinowej BCK odbył się VII Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej.

Dzięki życzliwości i uprzejmości pracowników Biłgorajskiego Centrum Kultury mieliśmy możliwość organizowania występów w tej właśnie sali. Nad przebiegiem konkursu czuwali nauczyciele Samorządowego Przedszkola Nr 3.

Na scenie BCK wystąpiło 92 dzieci – uczestników festiwalu, w tym 12 solistów oraz 15 grup. Jury w składzie: pani Marzena Czernik, pani Irena Wołowska i pani Anna Wójcik, oceniało wykonawców w dwóch kategoriach: soliści i grupy.

W kategorii soliści:

I miejsce zajęła – Amelia Zuszman wychowanek Samorządowego Przedszkola Nr 3,

II miejsce – Idalia Młodowiec z Przedszkola Samorządowego Nr 2

III miejsce – Kasia Wróblewska – Samorządowe Przedszkole Nr 1

Wyróżnienia otrzymali: Kacper Bednarz – Samorządowe Przedszkole Nr 2 Jakub Cieliczka – Przedszkole Samorządowe Nr 2

W kategorii zespoły:

I miejsce zajęła grupa II z Samorządowego Przedszkola Nr 3

II miejsce – grupa „Leśne skrzaty” z Przedszkola w Zwierzyńcu

III miejsce – grupa „Tygryski” z Samorządowego Przedszkola Nr 2

Wyróżnienia otrzymały: Grupa XI z Samorządowe Przedszkole Nr 1 Grupa „Pszczółki” z Przedszkola Samorządowego Nr 2 Grupa V z Przedszkola Samorządowego Nr 3

Dziękujmy panu Wiesławowi Zając i panu Leszkowi Zagajewskiemu za akompaniament dzieciom.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, dzięki którym wszyscy uczestnicy naszego Festiwalu otrzymali nagrody.

Sponsorami imprezy byli:

*Urząd miasta Biłgoraj

*Firma „Model”

*Black Red White S.A.

Do grona życzliwych osób wpisali się również właściciele piekarń i ciastkarń:

• Pan Tadeusz Szczachor

• Pan Józef Borowiec,

• Pan Marek Spustek,

• Pani Joanna Dzido.

Dziękujemy również Rodzicom i przyjaciołom Przedszkola Nr 3, którzy kupując kartki i ozdoby bożonarodzeniowe i wielkanocne zasponsorowali nagrody.

Wszystkim, którzy przybyli na Festiwal, dziękujemy za poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że bawili się równie dobrze jak my. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Festiwalu.

Opracowała: Agnieszka Momot