22.01.2010r.

Przedszkolaki w Domu Kombatanta

Z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyło się uroczyste spotkanie dzieci i pensjonariuszy Domu Kombatanta w Biłgoraju.

Po przywitaniu zaproszonych gości przez pani Dyrektor Marię Piętak dzieci zaprezentowały swój program artystyczny. Na twarzach mieszkańców Domu można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Dziadkowie byli pełni uznania dla dzieci. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Podczas poczęstunek był okazją do wysłuchania koncertu kolęd wykonanych przez mieszkańców Domu. Wielką przyjemność sprawił Babciom i Dziadkom drobny upominek wręczone przez przedszkolaki. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do rozwijanie wśród dzieci szacunku do osób starszych, uczenie się czerpania radości ze sprawiania innym niespodzianek z okazji ich święta oraz miłego spędzenia czasu.

Opracowała Agnieszka Momot