„Spotkanie z muzyką”

Dnia 30.IV.2009 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie
z przedstawicielami Szkoły Muzycznej CASIO.

Pan dyrektor szkoły mgr sztuki Mirosław Kurzyński i jego podopieczny Piotr Ostrowski – zdobywca I miejsca w V Wojewódzkim Konkursie Keyboardowym w Lublinie, poprzez wspaniałą zabawę zaprezentowali dzieciom instrumenty muzyczne – keyboard, gitarę klasyczna, gitarę elektryczną i basową oraz perkusję.

Dzieci oprócz tego, iż poznały budowę instrumentów mogły same spróbować swoich sił gry na instrumentach. Wszyscy czynnie brali udział w spotkaniu, grając, śpiewając i tańcząc przy dźwiękach muzyki rozrywkowej. Była to wspaniała zabawa, a równocześnie doskonała lekcja muzyki.

Składamy serdeczne podziękowania całej ekipie Szkoły Muzycznej CASIO za współpracę i wkład wniesiony w przygotowanie spotkania.

Opracowała: Agnieszka Momot