Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

27 stycznia 2009 r. w przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci z ukochanymi babciami i dziadkami. Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy III pod kierunkiem pani Wandy Koziary oraz Wioletty Niedźwiedzkiej.

Celem tego spotkania było rozwijanie wśród dzieci szacunku do osób starszych, wzmacnianie więzi uczuciowych z rodziną poprzez wspólne uczestnictwo w zajęciach, oraz uświadamianie dzieciom jak ważna jest obopólna radość z niespodzianek. Dzieci w odświętnych strojach, przywitały gości bardzo gorąco i zaprosiły do wysłuchania wierszy i piosenek.

Na zakończenie części artystycznej były gorące życzenia i oczywiście głośne Sto lat. Wręczenie własnoręcznie wykonanych niespodzianek sprawiło, że nie jednej babci i dziadkowi zakręciła się łezka w oku.

Opracowała: Agnieszka Momot